Informace o cookies na této stránce
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací pro vylepšení uživatelského zážitku a vhodného cílení reklamy. Více je zde.
OMEZIT
POVOLIT
CZ
EN
logo
Základní instinkt

Základní instinkt

REŽIE Paul Verhoeven
SCÉNÁŘ Joe Eszterhas

Do kin se pouze na omezenou dobu vrací kultovní Základní instinkt režiséra Paula Verhoevena. Uveden bude po 30 letech od premiéry v nové digitálně restaurované 4K verzi necenzurovaného režisérského sestřihu.
Detektiv Nick Curran (Michael Douglas) vyšetřuje vraždu bývalé rockové hvězdy, která byla brutálně zabita při sexu sekáčkem na led. Hlavní podezřelou je rockerova přítelkyně, smyslná spisovatelka Catherine (Sharon Stone), kterou osobnost i minulost Nicka zajímá víc než samotná vražda. Ta byla navíc provedena přesně podle knihy, kterou Catherine již dříve napsala. A nyní píše další znepokojivou knihu. Co všechno Catherine skrývá? Jak je do případu zapojena Nickova psycholožka Beth (Jeanne Tripplehorn)? A kdo ještě musí zemřít?

Hrají: Michael Douglas, Sharon Stone, George Dzundza, Jeanne Tripplehorn, Denis Arndt, Leilani Sarelle, Bruce A. Young, Chelcie Ross, Dorothy Malone
USA, 1992, 128 min.,
EN, Tit. CZ
Středa 26.4.
18.30
EN, Tit. CZ
+ Q&A Šárka Gmiterková
185 KČ

filmeurope
filmeurope europe Cinemas Praha logo